PRACA doradca ds sprzedaży samochodów

wtorek, 25.11.2014 13:00 479

Firma Toyota Wałbrzych Nowakowski Sp. z o.o., autoryzowany diler marki Toyota na Dolnym Śląsku z siedzibą w Wałbrzychu w związku z dynamicznym rozwojem

Poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych i używanych

Miejsce pracy: Wałbrzych ul .Uczniowska 21

Zakres obowiązków:

- dbanie o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- dbanie o utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
- realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych,
- monitorowanie rynku motoryzacyjnego.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
- prawo jazdy min kategorii B,
- znajomość rynku motoryzacyjnego,
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- atrakcyjną, pełną wyzwań pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

018owner@toyota.pl z tematem „Praca – Doradca DH”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.