komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

piątek, 18 sierpnia 2017

Ilony, Bronislawa

Jest rekord! Ponad 40 tysięcy dla chorych dzieci!

poniedziałek, 9.1.2017 13:15 , komentarze: 1 , odsłony: 4363
kategorie artykułu:

Dzisiaj w samo południe komisyjnie przeliczono wszystkie pieniądze pozyskane podczas V Charytatywnego Halowego Turnieju Piłkarskiego, który odbył się w hali sportowej na Osiedlu Zawiszów. 

Jak informują organizatorzy zebrano rekordowe 44.343,13 zł. Po wpłynięciu ostatniego przelewu za wylicytowane gadżety powyższa kwota podzielona zostanie na trzy równe części, a pieniądze te zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dla beneficjentów tego szlachetnego przedsięwzięcia, tj. trójki dzieci: Gracjana, Antosi i Gai. Na każdego z nich przypadnie kwota 14.781,04 zł.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny udało się nam przeprowadzić tę imprezę i to z tak fantastycznym efektem, który nas wszystkich zaangażowanych w to przedsięwzięcie bardzo ucieszył i zaskoczył, oczywiście pozytywnie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie: prywatnym sponsorom, Urzędowi Miejskiemu, ŚOSiR, każdej osobie, która pojawiła się w niedzielę na Turnieju i wykupiła cegiełkę, w szczególności licytującym. Wielkie podziękowania dla Zagłębia Lubin i ich fantastycznych kibiców, dla Oldboji Lecha Poznań, dla piłkarzy Górnika Wałbrzych i Polonii-Stal Świdnica, wspaniałych sportowców gości, reprezentujących drużynę Fundacji „Łączy nas Football” oraz dla drużyny Fighters-Team, złożonej z zawodników uprawiających różne dyscypliny sztuk walki. Szczególne słowa uznania kierujemy dla tych wybitnych, znanych sportowców, którzy nas odwiedzili, ale również zaangażowali się w to, aby końcowy efekt był taki, jaki jest. Wyjątkowe wyrazy wdzięczności dla pani Iwony Wojciechowskiej, dyrektor I Oddziału BZ WBK w Świdnicy oraz wszystkich pracowników tej placówki – za Wasz wkład, pomoc, zaangażowanie i przede wszystkim wielkie serce. Jesteście wielcy! Po raz pierwszy podczas naszego Turnieju mieliśmy przyjemność podziwiać występy Mażoretek z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, które przygotowała pani Anna Trzeciak. Serdeczne dzięki-  mówi organizator, Wiesław Żurek.

 

 

Wasze komentarze

fajnie że ludzie sobie pomagają,super.
poniedziałek, 09.01.2017 20:24 autor:
wtorek, 15.8.2017 10:18
1
poniedziałek, 14.8.2017 09:09
3
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
MY CENTER
MY CENTER
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Miral
Miral
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Dywany Dzierżoniow
Dywany Dzierżoniow
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Auto Max
Auto Max
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Muzeum Broni
Muzeum Broni
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Skład opału Agro
Skład opału Agro