komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Gracjana, Bogusława

Królowa życia ze Świdnicy

środa, 13.9.2017 11:54 , komentarze: 63 , odsłony: 84849
kategorie artykułu:

"Królowe życia” to rozgrywająca się w sercu Dolnego Śląska telenowela dokumentalna, w której można podglądać codzienne życie jej barwnych i przebojowych bohaterów. W trzecim sezonie występuje także świdniczanka, Inga Zawadzka.

- To ludzie, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Dumne ze swoich osiągnięć „Królowe życia” nie zważają na opinie otoczenia i odważnie prą do przodu, by realizować swoje marzenie – chcą stworzyć własne, małe Hollywood między Bugiem a Odrą - czytamy w opisie programu.

Inga Zawadzka, świdniczanka, w programie występuje z mamą Wioletą. Prowadzi firmę Investor Nieruchomości, pracuje także jako modelka i statystka. 

Kolejny odcinek telenoweli już w najbliższy piątek o godz.22 w stacji TTV.

Zdjęcia: FB TTV i print screen

 

Wasze komentarze

a ingi cycuszki to poezja snia mi sie po nocach:)\
sobota, 11.11.2017 15:46 autor:
super laseczka nic dodac nic ujac mamusia tez niczego sobie
sobota, 11.11.2017 15:43 autor: damianos34
Twarze nieskalane rozumem....
środa, 13.09.2017 13:48 autor: gigi
No jak bym powiedziała, że nawet myślą :)
sobota, 30.09.2017 21:23 autor: GIA
Wada wymowy koszmarna...
sobota, 23.09.2017 13:23 autor: negra
Dokladnie :D widac ze tak graja robia z siebie tylko
czwartek, 14.09.2017 08:31 autor: Kasia
Dwie puste lalki
poniedziałek, 18.09.2017 12:05 autor:
Summa summarum ; to jest "Żony...
niedziela, 17.09.2017 13:53 autor: figaro
Żenada to jest właśnie jak się czyta wasze komentarze porażka...
piątek, 15.09.2017 11:20 autor: Twój największy koszmar
Tak Pani Inga sprzedaje sama swój dom ;) chyba ma...
środa, 13.09.2017 20:52 autor: Haha
Dom jest ich własnością. Masz gówniane pojęcie to po ciul...
piątek, 15.09.2017 11:02 autor: Twój największy koszmar
Jeste spod Świdnicy, ale durzom tważ ma co nie?
piątek, 15.09.2017 04:04 autor: Kinga
Nie znam osoby, z zdjęcia widać ze nietypowa modelka, i...
piątek, 15.09.2017 01:44 autor: Ślężanin
Ja napisze szczerze, że żenada to niektóre komentarze tutaj :D ludzie ogarnijcie sie! Po pierwsze konwencja tego programu wymaga robienia z siebie glupka, bo inaczej nikt by tego nie oglądał. To niestety poziom inteligencji ogladajacych, a nie aktorow, wymusza taki scenariusz. Typowe spoleczenstwo idiokratow ehhh Po drugie pan który tak zachwala wlasna zone ma chyba jakies kompleksy, spowodowane jej bylejakoscia, lub nie wie, ze nie dla kazdej kobiety szczytem marzeń i jedynym sukcesem jest posiadanie męża. Po trzecie wyglad domu...hmmm...o gustach sie nie dyskutuje- jeden lubi na bogato, w stylu francuskiego Wersalu, inny lubi surowy skandynawski styl Ikei, a jeszcze inny wybierze pazdzierze z Bodzia. Coz poradzic? Co do urody swidniczanek...tez kwestia gustu, a raczej mody, bo niczym nie ustepuja innym celebrytkom, nie tylko z krajowego ogródka. A ze taki typ ma wzięcie widac po ilosci sesji zdjeciowych Ingi i propozycji udzialu w klipach. O sliniacych sie facetach na roznych portalach nie wspomne. Reasumując- Inga nie przejmuj sie hejtem. Ja Cie Podziwiam za odwagę wystepu w takim programie i zycze duzo siły :) Acha nie jestem przyjaciolka Ingi, ani nia samą...mialam okazje poznac ja i jej mamę podczas jednej z sesji zdjeciowych.

czwartek, 14.09.2017 18:22:01 autor: Magdalena, ip: 79.110.192.198:56890

Do modelki to jej brakuje jak ze Świdnicy do Sandomierza...
czwartek, 14.09.2017 08:48 autor: Alojzy
Alojz,masz pilot nasz władze ot wszystko.
czwartek, 14.09.2017 19:16 autor: a
Inga to inteligentna , fajna dziewczyna. Kochana i dobra. To...
środa, 13.09.2017 23:11 autor: Karolka
Nie wiem czy nie zauaważyłaś ale w programie nie wystepuje...
czwartek, 14.09.2017 08:50 autor: Karolina
Ale w lesie w BMW za kilka stów bzykać się...
środa, 13.09.2017 23:09 autor: uprzejmy
No jak lubisz to krzyz na droge. Ale to chyba...
środa, 13.09.2017 23:25 autor: Bardzouprzejmy
Trafione w punkt :)))
środa, 13.09.2017 12:54 autor:
BRAWO!!!!!!!
środa, 13.09.2017 13:25 autor: Danusia
BRAWO!!!!!! TOTALNA WIOCHA I ŻENADA
środa, 13.09.2017 13:34 autor: Danusia
O gustach się nie dyskutuje
środa, 13.09.2017 20:58 autor: ja
Każdy robi co lubi.
środa, 13.09.2017 21:07 autor:
Dziewczyna 23 lata, a wygląda na dwa razy więcej...
środa, 13.09.2017 16:14 autor: DSW
Pokaz swój ryj zobaczymy na ile ty wyglądasz ???
środa, 13.09.2017 20:22 autor: DDZ