MKS Szczawno deklasuje Victorię Świebodzice

niedziela, 17.9.2017 18:08 783 0

Victoria Swiebodzice jeszcze w zeszłym roku była jedną z lepszych ekip w IV lidze. Dziś zawodnicy Victorii desperacko walczą o utrzymanie w Lidze Okręgowej. Słaba forma już na początku sezonu wskazuje, że będzie to droga cierniowa.

Mecz z MKS Szczawno Zdrój od pierwszych minut gospodarzom się nie ułożył. Już w 3 minucie pierwszego gola zdobywają piłkarze MKSu. Zaledwie 10 minut później było już 3:0 dla gości. Szczególnie bolesna była trzecia bramka. Samobójcze trafienie Doriana Laskowskiego, nie podniosła morale świebodzickiej drużyny. Gospodarze ponownie zostali skarceni. W 35 minucie dla Szczawna Zdroju strzela Marcin Łysakowski.

Po zmianie stron już w 48 minucie Łukasz Galasiński daje miejscowym kibicom odrobinę nadziei. Zdobyta bramka nie zmieniła jednak obrazu meczu. W 67 minucie piątego gola zdobywa były gracz Górnika Wałbrzych, Filip Brzeziński. Dzieła zniszczenia dokonuje Marcin Łysakowski. Goście wygrywają w Świebodzicach aż 6:1.

Victoria Świebodzice – MKS Szczawno Zdrój 1:6 (0:4)
48’ Galasiński – 3’ Lewandowski, 11’ Gromniak, 13’ Laskowski (sam), 35’ 88’ Łysakowski, 67’ Brzeziński

Victoria: Chrebela – Suchomski, Chałuj, Laskowski, Bielawski, Borowiec, Meges, Sturski, Szczepański, Szymańczak, Gandera

MKS: Wojciechowski – Borek, Brzeziński, Czechura, Gromniak, Korościk, Lewandowski, Łysakowski, Parzych, Stawiński, Roszek