Okazały występ judoków Tatami w Świdnicy

poniedziałek, 2.10.2017 08:23 1286 0

W dniach 23-24 września br. w Świdnicy odbyła się Super Liga Judo - VIII Otwarte Mistrzostwa Świdnicy w judo. W imprezie wystartowało ponad 600 judoków z województw: wielkopolskiego, lubuskiego, opolskiego i dolnośląskiego oraz zaprzyjaźnione cztery kluby z Czech.

Gościem honorowym zawodów był mistrz świata w judo - Rafał Kubacki. Strzegomski klub reprezentowało 12 zawodników w grupie dzieci oraz 2 zawodników w grupie junior mł., którzy znakomicie wystartowali w nowym sezonie.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych zajęło 8 zawodników: Bernard Bodnar, Adrian Heil, Mercedes Berezowska, Grzegorz Wąsowski, Paweł Topa, Kajetan Krzystyniak, Kosma Krzystyniak i Krystian Perchun (junior młodszy). Na drugim stopniu podium stanęli: Anna Kubacka, Patryk Michałowicz i Dawid Kamiński. Trzecie miejsca zajęli: Katia Kubacka i Krystian Chomiuk. Tuż za podium uplasował się Kamil Wąsowski.

Wielkie gratulacje dla wszystkich dzieci i trenera Andrzeja Rozwałki.