komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 20 listopada 2017

Anatola, Sedzimira

Pierwszoklasiści z SP Imbramowice po pasowaniu

piątek, 10.11.2017 10:19 , komentarze: 0 , odsłony: 122
kategorie artykułu:

To był dla nich wyjątkowy dzień. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach we wtorek, 7 listopada złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani ma uczniów.

Podczas uroczystości pasowania na uczniów pierwszaki były przejęte i skoncentrowane. Musiały nie tylko wypowiedzieć słowa ślubowania, ale i przejść kilka testów. Nie miały z tym najmniejszego problemu. Bezbłędnie odpowiadały na pytania oraz zagadki zadawane im przez starszych kolegów. - Drodzy uczniowie, zaczęliście bardzo ważny etap swojego życia. Wstąpiliście do społeczności szkoły. Dobrze wykorzystajcie czas, który w niej spędzicie. Przez osiem najbliższych lat będziecie się uczyć, rozwijać i poznawać świat. To właśnie teraz będą rodzić się Wasze pasje, które być może wyznaczą Wam dalszą drogę życia oraz cel, do którego będziecie dążyć. Życzę Wam, abyście zawsze dobrze wspominali okres spędzony w murach naszej szkoły - mówiła Krystyna Waliszak dyrektor Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach.

Najważniejszym punktem uroczystości było ślubowanie, podczas którego uczniowie z dumą przyrzekali strzec godności szkoły i honoru jej uczniów. Aktu pasowania na ucznia dokonała Krystyna Waliszak dyrektor SP w Imbramowicach. Za wysiłek, zaangażowanie i sumienną pracę pierwszaków nagrodził także burmistrz Leszek Michalak. - Przed Wami najwspanialszy okres szkolnego życia. Z wielkim podziwem przyglądałem się dziś występom artystycznym i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem Waszego talentu i ogromu pracy, którą włożyliście w przygotowanie uroczystości. Ta szkoła jest również Waszą szkołą. Pamiętajcie o tym zawsze. Serdecznie Wam gratuluję i życzę, aby każdy nowy dzień w szkole był pełen radości, uśmiechu i kolejnych nowych przygód - gratulował pierwszakom burmistrz Leszek Michalak.

Tuż po zakończeniu uroczystości, wszystkim klasom wykonano pamiątkowe zdjęcia. Za kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat dzisiejsi pierwszoklasiści z sentymentem będą do nich wracać i przypominać sobie szkolne lata.

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 44 min temu
dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 1 godz temu
niedziela, 19.11.2017 09:48
sobota, 18.11.2017 10:18
sobota, 18.11.2017 10:14
sobota, 18.11.2017 10:12
piątek, 17.11.2017 13:00
piątek, 17.11.2017 12:00
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Miral
Miral
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Auto Max
Auto Max
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Muzeum Broni
Muzeum Broni
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra