PRACA - Asystentka Działu Sprzedaży i Marketingu

piątek, 31.7.2015 14:03 469

Unirol Sp. z o.o.
z siedzibą w Uciechowie k. Dzierżoniowa, to czołowy polski producent stalowych wkładów kominkowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika biurowego do wsparcia Działu Sprzedaży i Marketingu.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, rozmowy telefoniczne nie stanowią dla Ciebie problemu, masz doświadczenie w sprzedaży, lubisz wyzwania i osiąganie wyznaczonych celów – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Asystentka Działu Sprzedaży i Marketingu

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie nowych Partnerów handlowych
  • utrzymywanie relacji z Klientami (kontakt mailowy i telefoniczny)
  • sporządzanie ofert handlowych
  • wsparcie Działu Sprzedaży  w codziennych pracach biurowych
  • przygotowywanie akcji  promocyjnych produktów
  • organizacja i obsługa spotkań, szkoleń
  • prowadzenie strony internetowej i portali społecznościowych firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra umiejętność komunikowania się i utrzymywanie pozytywnych relacji międzyludzkich
  • wiedza i praktyka w rozmowach telefonicznych z potencjalnymi Klientami
  • bardzo mocne zorientowanie na Klienta - jego potrzeby, wymagania i problemy
  • duża samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość programów graficznych (Photoshop, CorelDraw, Ilustrator itp.) – mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie i przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu

CV prosimy kierować na adres:
praca@unirol.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.