PRACA - Dziennikarz - Świdnica

czwartek, 22.1.2015 08:54 2093

zatrudni na stanowisko:
DZIENNIKARZ
docelowe miejsce pracy: powiat świdnicki.

Oferujemy:
- umowę o pracę: płaca zasadnicza + premia,
- narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, tablet,
- realizację ambitnych wyzwań zawodowych,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- preferowane wykształcenie wyższe,
- swoboda szybkiego redagowania różnej długości treści,
- umiejętność zdobywania i wyszukiwania informacji,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- wysokie zdolności interpersonalne,
- kreatywność, umiejętność dobrej organizacji własnej pracy,
- miejsce zamieszkania na terenie powiatu świdnickiego.

 Zakres obowiązków:
- zbieranie danych, redagowanie tekstów oraz ich korekta,
- przeprowadzanie wywiadów, udział w wydarzeniach,
- uczestniczenie w konferencjach prasowych.

O Firmie:
Doba.pl to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Swoją działalność rozpoczęła 15 lat temu serwisem powiatu dzierżoniowskiego.

Obecnie Doba.pl to 7 serwisów skupionych pod jedną domeną: świdnicki, wałbrzyski, dzierżoniowski, kłodzki, ząbkowicki, wrocławski, gostyński.

Doba.pl to 4.100.000 odsłon i 270.000 unikalnych użytkowników w miesiącu.

Firmę tworzą młodzi, kreatywni ludzie, dla których praca to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność.

Jeśli potrafisz pisać, a dziennikarstwo to Twoja pasja, szukasz stabilizacji i ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w pracy dołącz do naszego zespołu.

Wyślij swoje CV i niebanalny list motywacyjny na adres: bwilczura@doba.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”