PRACA - Frezer CNC, Ślusarz narzędziowy

wtorek, 9.1.2018 19:19 794

ABC-Tools

zatrudni osoby na stanowiska:

Frezer CNC

Świdnica

Zadania:

  • Obsługa frezarki CNC
  • Wykonywanie operacji technologicznych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Właściwe mocowanie detali i kontrola zgodnie z dokumentacją
  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatacje powierzonych narzędzi i maszyn
  • Dokonywanie pomiarów warsztatowych

 Wymagania:

  • Doświadczenie przy pracy z frezarkami CNC
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia

 Ślusarz Narzędziowy

Świdnica

Zadania:

  • Przygotowanie form wtryskowych do produkcji
  • Przeprowadzanie przeglądów i czyszczenia form wtryskowych zgodnie z harmonogramem
  • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień w zakresie montowanego oprzyrządowania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Wykształcenie techniczne (mechanik, elektryk) lub zdolności manualne

Oferujemy:

Kontakt: 884-800-040, 884-800-045