PRACA - Główny Księgowy

czwartek, 23.2.2017 20:32 719

Firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydata na stanowisko:

 GŁÓWNY KSIĘGOWY

Siedziba spółki: Boxmet Medical Sp. z o.o.
                           Piskorzów, 58-250 Pieszyce

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie działem księgowości,
  • Weryfikacja i procesowanie dokumentów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
  • Współpraca z bankami, US, GUS,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych, rozliczeń podatkowych i innych zestawień na potrzeby kadry zarządzającej,
  • Nadzór nad przeprowadzaniem inwentaryzacji okresowych składników majątku spółki oraz ustalanie i rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji i rozwoju standardów pracy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowany kierunek Finanse i Rachunkowość,
  • Co najmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego,
  • Bardzo dobra znajomość ustaw dot. podatku CIT i VAT,
  • Doświadczenie w rozliczaniu kosztów w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Samodzielność, zdolność analitycznego myślenia, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Terminowość, umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole, wysoka kultura osobista,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów klasy ERP, w tym mile widziana znajomość oprogramowania Comarch: CDN XL i CDN Optima,

Oferujemy:

  • Pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

medyczny@boxmet.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"