PRACA - kasjer

czwartek, 11.2.2016 14:01 2015

Grupę TOM tworzy w Polsce 7 spółek. Zajmujemy się pozyskiwaniem surowców wtórnych (złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki pet, szkło oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny). Realizujemy w imieniu naszych klientów: ustawowy obowiązek odzysku i recyklingu opakowań; obowiązek organizowania zbiórki, przetwarzania, odzysku i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadzimy handel stalą i produkujemy zbrojenia budowlane. W ramach grupy funkcjonuje zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

„TOM” Sp. z o.o. z, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy w oddziale w Żarowie:

Kasjer | ½ etatu | Żarów

Nr ref. ogłoszenia:             KZ/zarow/2016
Miejsce pracy:                  Żarów, ul. Mickiewicza 30

Opis stanowiska:
-       prowadzenie i rozliczanie kasy, kontrola stanu kasy
-       obsługa wewnętrznego programu sprzedaży
-       tworzenie dokumentacji magazynowej
-       kontrola stanów magazynowych

Wymagania:
-       min. średnie wykształcenie
-       doświadczenie zawodowe w powyższym zakresie w podmiotach prowadzących działalność handlową
-       umiejętność obsługi komputera
-       umiejętność pracy w zespole
-       sumienność, dokładność, odpowiedzialność
-       bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
-       zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę
-       praca w firmie o ugruntowanej pozycji, ponad 25 lat na rynku
-       atrakcyjne wynagrodzenie

By aplikować prosimy o przesłanie wiadomości email na adres kariera@grupatom.pl wraz z załączonym CV z aktualnym zdjęciem oraz Listem Motywacyjnym.
W tytule maila proszę koniecznie podać nr ref. ogłoszenia: KZ/zarow/2016

Proszę pamiętać by zawrzeć oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)