PRACA - Lider Produkcji

czwartek, 14.1.2016 13:49 751

Lider Produkcji

Miejsce pracy: Bielawa, dolnośląskie
Podległość służbowa: lider produkcji raportuje do kierownika działu produkcji

Obowiązki:

  • Organizacja pracy przypisanego obszaru w dziale produkcyjnym i monitorowanie jego wyników;
  • Nadzór nad podległymi pracownikami;
  • Realizacja planów produkcyjnych poprzez kontrolę, organizację i nadzór nad procesami produkcyjnymi w powierzonym wydziale;
  • Optymalizowanie i udoskonalanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy, poprawy jakości, redukcji zapasów oraz polepszenia warunków BHP;
  • Sporządzanie raportów produkcji;
  • Raportowanie wyników do kierownika działu produkcji;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną;
  • Wyznaczanie celów, skuteczne motywowanie i dbanie o rozwój podwładnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego;
  • Co najmniej 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętności zarządzania zespołem;
  • Zdolności organizacyjnych i analitycznych;
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
  • Znajomości narzędzi związanych z Lean Manufacturing (Kanban, TPM, 5S);
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Otwartości, kreatywności, komunikatywności;
  • Orientacji na realizację zadań;
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

  •    pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  •    atrakcyjne warunki pracy i płacy;
  •    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  •    ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.

CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz tematem „Lider produkcji", prosimy kierować na adres: snapierska@lincolnelectric.eu. Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2016r.

www.lincolnelectric.pl