PRACA - Opiekun klienta - projektant

czwartek, 1.1.1970 01:00 1543

Poszukujemy osoby kreatywnej do pracy na stanowisku:

Projektant w salonie mebli kuchennych

miejsce pracy: Świdnica

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów;
  • rozmowa z klientem, prezentacja oferty;
  • projektowanie kuchni, wycena oraz podpisywanie umów;
  • nadzór nad realizacją projektu;

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomości branży mebli kuchennych oraz zasad projektowania zestawów kuchennych;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • dyspozycyjności i punktualności;

Dodatkowym atutem będzie:

  • obsługa programu CAD Kuchnie, ewentualnie innego programu projektowego;
  • zainteresowanie dekoratorskie;
  • doświadczenie w projektowaniu wnętrz;
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży meblarskiej;
  • prawo jazdy kat.B;

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pełny etat;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę pracy;

CV prosimy przesyłać na adres info@camidecor.pl