PRACA - pracownik produkcji (obróbka blach)

czwartek, 3.8.2017 12:22 598

Firma Boxmet Ltd. Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (OBRÓBKA PLASTYCZNA BLACH)

Zadania:

  • cięcie, gięcie, kształtowanie plastyczne blach cienkościennych,
  • spajanie, zgrzewanie półwyrobów.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie,
  • ogólna znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie i rozkładzie czasu pracy podstawowym dwuzmianowym – zależnie od potrzeb,
  • wynagrodzenie akordowe,
  • pracę w renomowanej firmie o 25-letnim doświadczeniu,
  • możliwość przyuczenia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

  • telefoniczny, nr tel.: 748369238 lub
  • osobisty w siedzibie zakładu, adres: Piskorzów 51, 58-250 Pieszyce lub
  • o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres kmalaga@boxmet.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.