PRACA przy produkcji kierownic

piątek, 30.6.2017 16:03 1202

PRACA przy produkcji kierownic - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Poszukujemy pracowników do firmy produkcyjnej w Wałbrzychu.

Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę, miła atmosfera.

Dla naszego Kontrahenta pilnie poszukujemy pracowników fizycznych - praca przy produkcji kierownic.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki w zależności od działu zatrudnienia:

- polerowanie,

- szlifowanie

- lakierowanie,

- obszywanie kierownic,

- wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,

- zdolności manualne,

- dyspozycyjność,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

- chęć podjęcia dłuższej współpracy,

- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki,

- możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesłać na adres: euroservice@euroservice.net.pl

Bliższe informacje pod numerem telefonu 74 640 52 55