PKS
MPK
LOTTO

środa, 20 września 2017

Filipiny, Eustachego

PRACA - specjalista ds. kadr

poniedziałek, 4.9.2017 15:10 , odsłony: 292

Firma Boxmet Ltd. Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR

Zadania:

  • sporządzanie dokumentów kadrowych i prowadzenie akt osobowych,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy w systemie kadrowym tj. wprowadzanie urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych absencji,
  • obsługa programu Płatnik.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • terminowość i dokładność,
  • komunikatywność i chęć do ciągłego doskonalenia w obszarze kadrowo-płacowym,
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w renomowanej firmie o 25-letnim doświadczeniu,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji – oferujemy szkolenia, wsparcie merytoryczne, a w miarę zdobywanego doświadczenia możliwość awansu,
  • możliwość przyuczenia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres kmalaga@boxmet.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

poniedziałek, 20.2.2017 13:17
piątek, 12.2.2016 22:24
wtorek, 12.9.2017 13:11
czwartek, 7.9.2017 15:02
poniedziałek, 1.9.2014 13:24
poniedziałek, 23.5.2016 09:05
środa, 11.5.2016 10:26
Cukiernia Kasia
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Nadleśnictwo Świdnica
SKLEP OGRODNICZY
MY CENTER
MY CENTER
Skład opału Agro
TAXI Świdnica
Auto Max
Auto Max
Eldomik serwis AGD
Basen Fitness Aquarius
Dywany Dzierżoniow
Muzeum Broni
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Miral