PRACA w TOYOTA Motor Manufacturing Poland

środa, 11.5.2016 15:34 1464

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (agencja zatrudnienia - nr licencji 47). Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (oferta dotyczy pracy tymczasowej)

Zakres obowiązków:
- montaż podzespołów motoryzacyjnych - silników i skrzyń biegów
- obsługa maszyn

Oczekiwania:
- minimum zawodowe wykształcenie
- zdolności manualne
- zaangażowanie i duża motywacja
- umiejętność pracy w zespole

Oferta:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premia frekwencyjna
- bogaty pakiet socjalny
- umowa o pracę na czas określony

Jeśli szukają Państwo pracy, prosimy zgłosić się do nas lub przesłać nam swoje cv na adres:

kamila.kaczmarek@randstad.pl

(proszę o dopisanie w tytule: oferta pracy z portalu doba.pl )

tel kom  605 305 909
tel: 74 663 48 91

Adres: 58-300 Wałbrzych, ul.Wysockiego 10

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania