Przegrana walka z rywalem

niedziela, 22.1.2017 10:35 921 0

Spotkanie z liderem ligi, drużyną UKS Chromik Żary, zapowiadało się emocjonująco. Świdniczanie pokazali jednak, że z żaden rywal im nie straszny. Walka na boisku była bardzo zacięta, wyrównana, jednak ostatecznie goście wygrali zaledwie siedmioma punktami, a mecz zakończył się wynikiem 76:69.

Niespodzianką okazał się konkurs rzutów z połowy. Dotychczas nikt nie oddał celnego strzału i nie zgarnął nagrody głównej – zmywarki firmy Electrolux. Jednak na sobotnim meczu wreszcie jednemu z kibiców dopisało szczęście i Wojtek Kostek pięknym, czystym rzutem z połowy pokazał, że wszystko jest możliwe i zabrał zmywarkę do domu.

Kolejne starcie czeka drużynę Prakto Polonia Świdnica na wyjeździe. W środę zagrają w Wałbrzychu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na godzinę 18:00 na halę  przy ul. Wysockiego 11 a w Wałbrzychu.

PRAKTO Polonia Świdnica – UKS Chromik Żary 69:76