Siatkarze na minusie

środa, 22.11.2017 11:51 1046 0

Drużyny siatkarskie AKS Strzegom nie mogą zaliczyć minionego weekendu do udanego. W sobotę, 18 listopada br. seniorzy zagrali na wyjeździe z ZTS-em Ząbkowice Śl., zaś kadeci we własnej hali podejmowali drużynę z Milicza.

Nasi seniorzy stoczyli bardzo wyrównany pojedynek, choć wynik meczu nie odzwierciedla poziomu gry. Pierwszy set został niestety przegrany do 19, drugi do 20. Najbliżej zwycięstwa AKS był w trzeciej partii. O losach meczu zadecydowały ważne ostatnie piłki, zakończone skutecznie przez atakujących ZTS-u. Naszych zawodników stać było w tym secie jedynie na 23 punkty. Wynik 3:0 dla Ząbkowic i spadek AKS o jedno miejsce w tabeli.

Rozgrywki III ligi piłki siatkowej rozkręcają się na dobre. Już w sobotę, 25 listopada br. w hali OSiR przy ulicy Mickiewicza o godzinie 17.00 AKS Strzegom zagra z kandydatem do II ligi TS FAURECIAVOLLEY Jelcz-Laskowice. Liczymy jak zawsze na liczną obecność strzegomskich kibiców i na gorący doping. Siata gra!

W 3-setowym pojedynku kadetów lepsi okazali się goście, wygrywając sety do 19, 15 i 20.