Tatami Strzegom: sukcesy w Nowej Soli i Mietkowie

środa, 28.6.2017 14:40 1574 0

Przedstawiciele klubu Tatami Strzegom wystartowali w dwóch turniejach: w Nowej Soli i Mietkowie.

7 zawodników wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Judo "Solanin Cup" w Nowej Soli. Zawody w Nowej Soli są bardzo silnie obsadzone - w turnieju uczestniczyło ok. 800 judoków z blisko 20 krajów Europy. Najlepiej spisał się Paweł Topa, który po stoczeniu kilku pięknych walk zajął trzecie miejsce. Adrian Heil, Patryk Michałowicz, Grzegorz Wąsowski, Dawid Kamiński oraz Kosma i Kajetan Krzystyniak mieli mniej szczęścia, zajmując miejsca poza podium.

W tym samym dniu odbył się XIX Turniej Dzieci Judo MIETKÓW 2017. Pierwsze miejsca zajęli: Bernard Bodnar, Krystian Chomiuk i Julia Kuc. Drugie miejsce wywalczyła Amanda Krzyśków. Najniższe miejsca na podium zajęli: Aleksander Bodnar, Jan Perczak, Sandra Branecka, Katia Kubacka i Anna Kubacka. Dzięki bardzo dobrej postawie wychowanków, klub Tatami Strzegom zajął 3. miejsce drużynowo, zdobywając jednocześnie efektowny puchar.

Wielkie gratulacje dla trenera Andrzeja Rozwałki.

źródło: UM Strzegom