komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

poniedziałek, 18 grudnia 2017

Gracjana, Bogusława

Wiemy kiedy otwiera się BAR GAR w Świdnicy. WYGRAJ VOUCHER! - rozstrzygnięcie

wtorek, 10.10.2017 08:17 , odsłony: 6845
kategorie artykułu:

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników zup. Już 12 października otworzy się BAR GAR, czyli nowe miejsce z autorską kuchnią, do którego możemy wejść prosto z ulicy, zjeść coś pysznego i gnać dalej na miasto. BAR GAR to codziennie nowe  menu kipiące propozycjami z różnych zakątków świata, w którym 90% stanowić będą zupy w rozmaitych odsłonach. Uwaga! W dniu otwarcia na pierwszych 100 gości czekają niespodzianki.

BAR GAR zrodził się z potrzeby stworzenia miejsca, w którym można zjeść zawsze świeże, smaczne, aromatyczne i sycące dania jednogarnkowe. Od najbliższego czwartku ul. Grodzka 1a w Świdnicy to adres, pod który warto zajrzeć! Karta dań bazować będzie na tradycyjnych potrawach przyrządzanych w jednym garnku wedle współczesnych pomysłów. Bazą będą produkty regionalne z danego kraju. Nie zabraknie też posiłków bez laktozy i glutenu oraz dań typu vege.

Wyobraźnia kucharzy nowego baru nie ma granic. W menu znajdziemy: tajską z kurczakiem, grzybowy krupnik, czy krem z dyni. BAR GAR to miejsce, w którym wyruszycie w kulinarną podróż po świecie. Dla zabieganych dania pakowane będą w wygodne, niebanalne pojemniki na wynos. Dodatkową atrakcją będzie także barowy sklepik,  w którym pojawią się prawdziwe rarytasy dla miłośników lokalnych i ekologicznych produktów.

Tego otwarcia nie możecie przegapić! Przypominamy, że w czwartek, 12 października od godziny 12 na pierwszych 100 gości czekać będą niespodzianki. 

UWAGA KONKURS!

Dla czytelników Doba.pl mamy 3 vouchery wartości 20 zł każdy. Aby je otrzymać wystarczy polubić fanpage Bar Gar https://web.facebook.com/bargarswidnica/ i odpowiedzieć na pytanie:  Jakie są podstawowe składniki zupy gulaszowej? Na Wasze maile czekamy pod adresem: konkursydsw@doba.pl. W temacie prosimy wpisać BAR GAR, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje imię nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do 12.10 do godz. 22.00.

Rozstrzygnięcie:

Zupa gulaszowa (węg. gulyás, gulyásleves) – jedna z najpopularniejszych tradycyjnych potraw kuchni węgierskiej. Podstawowymi jej składnikami są smalecmięsopapryka (słodka i ostra) oraz cebula.

Vouchery otrzymują: Joanna Macutkiewicz, Wojciech Lipnicki, Robert Głogowski. Życzymy smacznego!

BAR GAR

Ul. Grodzka 1a

58-100 Świdnica

GODZINY OTWARCIA:

Pon-pt godz: 9 – 17

https://www.facebook.com/bargarswidnica/

 
czwartek, 14.12.2017 08:00
piątek, 15.12.2017 10:12
czwartek, 14.12.2017 20:01
16
czwartek, 14.12.2017 12:31
6
czwartek, 14.12.2017 11:19
1
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Nadleśnictwo Świdnica
Nadleśnictwo Świdnica
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Miral
Miral
Auto Max
Auto Max
SKLEP OGRODNICZY
SKLEP OGRODNICZY
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Broni
Muzeum Broni
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica